Skip to content Skip to footer

Biz Kimiz?

Firmamız konusunda 1999 yılından bu yana deneyim kazanmış uzman kişiler tarafından 2007 yılında Ege ve Akdeniz bölgelerinde profesyonel çözümler sunmak üzere kurulmuştur, konusunda uzman dünya markalarını müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Ar-Ge çalışmaları ile özel üretimler ve yazılımlarda üretmektedir.

Firmamız Zayıf Akım , Otomasyon sistemleri ve Güç elektriği konularında ağırlıklı çalışmakta isteğe bağlı özel çözümler ve projeler üretmekte ayrıca danışmanlık hizmetleri vermektedir.

2011 Yılında patentini aldığımız MicroTec markası ile Kamera ve Güvenlik ürünleri üretmekteyiz.

2014 Yılında Denge Alarm İzleme Merkezini satın alarak AHM (Alarm Haber Alma Merkezi) işletmeciliğine başlanmıştır.

Hikayemiz

2014 Yılında ComaDoor markamız ile Fotoselli kapılarımız üretilmeye başlanmıştır.

2015 Yılında İzmir Toptancılar Çarşısında toptan-perakende satış mağazamız ile hizmet verilmeye başlanmıştır.

Firmamız kurucuları Ege bölgesinde birçok projenin ilk uygulayıcıları ve danışmanları olarak çalışmıştır, her işin bir uzmanı var sloganı ile kurulmuştur ayrıca anladığı iş olan güvenlik ve otomasyon sistemleri üzerine çalışmaktadır.

2016 Yılında Şirketimiz Micro Elektronik Otomasyon Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. ünvanını almış büyümesine devam etmektedir.

2016 Yılında Güvenlik Kameraları ve Kayıt cihazları üretimine başlamış ve Yerli Malı belgesi Alarak Yüksek kaliteli Güvenlik kameraları ve aksesuarları üretimi yapmaktadır.

2018 Yılında Kendi üretim Atölyemizi Kurarak Fotoselli Kapı Alüminyumları ve diğer aksamların üretimini kendi bünyemizde üretmeye başladık.

2019 Yılında Robus ve Comadoor marka kayar kapı motorları ve otopark bariyerleri satışa sunulmuştur.

2021 Yılında Elektrikli araç şarj istasyonu arge geliştirme faaliyetleri başlamış 2022 yılında araç şarj istasyonları satış ve kurulumları başlamıştır.

image-19-min
0
Proje
0
Çalışan
0
Yıl
0
Ofis